Robotické sekačky Segway NAVIMOW i series

NAVIMOW i series je velice inteligentní a pro svoji práci využívá virtuální ohraničení. Většina funkcí sekačky se mění v mobilní aplikaci, kromě nastavení výšky sečení, ta se mění manuálně na sekačce. Aplikace je jednoduchá a přehledná.

Sekačka seká ve čtyřech různých směrech, které pravidelně střídá. Velkou výhodou je, že při každém dalším sečení mění směr otáčení nožů, tím je tráva otočená různými směry. Nože jsou oboustranné a to prodlužuje jejich životnost.

Inteligentní algoritmus umí naplánovat co nejefektivnější trasu sečení a zároveň provádí průběžné změny, aby eliminoval opakované sečení. Sekačka seká v přesných pruzích a pokud se musí během sečení dobít, tak následně pokračuje přesně tam kde skončila. Algoritmus je navíc adaptivní, umí se přizpůsobit změně podmínek a tím dále zlepšuje efektivitu sečení. Přesnost vzniká kombinací několika technologií GPS, akcelerometru, kompasu, gyroskopu, počítadla ujeté vzdálenosti a 4G. Sytém EFLS (Exact Fusion Locating System) určuje sekačce svoji polohu na zahradě s přesností až 3 cm.

Rychlé a snadné nastavení

Spárujte robotickou sekačku jednoduše pomocí výukového videa v aplikaci a ovládejte NAVIMOW i108E pomocí vašeho chytrého telefonu.

Třemi kroky dosáhnete dokonalému zmapování pozemku. 1. Nastaveni virtuálního ohraničení. 2. Vyznačení zakázané zóny. 3. Označení přejezdového kanálu.

Nebo nechte Robotickou sekačku NAVIMOW i108E automaticky zmapovat celou pracovní oblast, díky funkci Map Assist. Tato zcela nová funkce je poháněna umělou inteligencí, která indetifikuje okraje vašeho trávníku.

*Tato funkce není k dispozici při přidávání zakázaných zón a kanálů. Používejte opatrně v oblastech se slabým osvětlením, nejasnými hranicemi trávníku a výškou.

Funkce Ride-on pouze u NAVIMOW i series

U této robotické sekačky lze dokážete nastavit ideální hranice pro každou část vašeho trávníku. Dokážete posekat i okraje trávníku pouze v případě, že podél hranice je možný bezpečný pohyb sekačky. Ride-on nefunguje při automatickém mapování sekačky, hranici pro okraj trávníku musíte nastavit v režimu ručního mapování v aplikaci a to přepnutím tlačítka na Ride-on. Tímto bude sekačka jezdit na hraně trávníku a odpadávám ruční dosekávání.

Standartní hranice

Ride-on

Vylepšené EFLS 2.0 u NAVIMOW i series

EFLS 2.0 je systém určování polohy GNSS za pomoci umělé inteligence. Poskytuje polohování a přesnost na úrovni centimetrů pro skvělé výsledky i na členitých a složitých pozemcích. V případe výpadku signálu sekačka díky vizuálnímu mapování dodržuje stanovené hranice a pokračuje v sečení takřka stejně dokud nebude signál opět dostatečný.

Jak chcete vy

Díky rozdělení trávníku na více zón si můžete určit kdy a kde bude vaše robotická sekačka sekat.

Překážky? Pro NAVIMOW i series nikdy!

Sekačka je vybavena VisionFence, který jí umožňuje se plynule vyhýbat objektům. Kamera má 140 stupňů zorný pole, které poskytuje široký rozsah detekce a AI algoritmy rozlišují trávu od jiných objektů.

Ochrana proti krádeži?

Modul Access+ 4G

Rozšiřovací modul Navimow Access+ se 4G sítí. S tímto modulem je v aplikaci možnost nastavení ochrany proti krádeži.

*prodává se samostatně, včetně dat na 1 rok zdarma.

NAVIMOW i series vybavena na venkovní použití

  • Zvládá stoupání a svahy do 30 % (16°).
  • Přední kola o průměru 24,5 cm s výkonným pohonem.
  • Hlučnost 58 dB(A).
  • Automaticky pozastaví sečení a vrátí se do nabíjecí stanice na základě lokální předpovědi počasí.
  • Ochrana třídy IP66 zaručuje odolnost a jednoduché čištění.

Napište nám

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.