Služby

Naše firma nabízí mnoho služeb, ale jako jediná je v západních čechách držitelem certifikace Hunter TOP PREMIUM partner. V praxi to znamená, že dlouhodobě spolupracujeme jen a pouze s firmou Hunter, která nám dodává materiál na Závlahový systém. Během naší spolupráce jsme se osvědčili jako spolehlivá firma, která duch kvality a důvěry předává i koncovým zákazníkům.

Veškeré komponenty pro Váš Automatický závlahový systém jsou od společnosti Hunter a to zaručuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu a dlouholetost fungování Vašeho automatického závlahového systému.

V naší nabídce naleznete širokou škálu služeb a o jaké služby se jedná – Automatický závlahový systému, který vám rovnoměrně a bez starostně zavlaží celou zahradu do trávníku až po záhony. Nádrže na dešťovou vodu, pro ušetření užitkové vody, pokud ještě nemáte nádrž vybranou a chcete poradit podívejte se na Jak vybrat nádrž nebo nás kontaktujte. Robotické sekačeky SEGWAY, které vám nerušeně posekají celou zahradu, aby váš trávník byl krásně a sytě zelený. Trávníkové koberce, aby Vaše zahrada byla do druhého dne zelená. Zelené štrechy, které mají mnoho výhod např. zabraňují přehřívání střech, zmírňují kolísání vlhkosti vzduchu a další. Zahradní osvětlení, které v pozdních večerních hodinách rozzáří Vaši zahradu. Zemní práce a mlatové plochy a poslední službou jsou Zelené stěny, které zpříjemní a zútulní váš interiér.

Závlahové
systémy

Dešťové
jímky

Trávníkové
koberce

Zahradní
osvětlení

Zelené
střechy

Zemní práce
a Mlatové plochy

Robotické
sekačky

Zelené
stěny