Automatické závlahové systémy pro parky, zahrady a veřejné plochy

Naše firma je jako jedinná v západních čechách držitelem certifikace Hunter TOP PREMIUM partner. V praxi to znamená, že dlouhodobě spolupracujeme jen a pouze s firmou Hunter. Během naší spolupráce jsme se osvědčili jako spolehlivá firma, která duch kvality a důvěry předává i koncovým zákazníkům.

Veškeré komponenty pro Vaší závlahu jsou od společnosti Hunter a to zaručuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu a dlouholetost fungování Vašeho automatického závlahového systému.

Výhody automatického závlahového systému:

  • Závlahový systém zadržuje vodu v krajině
  • Úspora času oproti ručnímu zalévání
  • Rovnoměrnost závlahy vede k úspoře vody
  • Minimalizace odparů vody při ranních a večerních cyklech závlahy
  • Zhodnocení pozemku
  • Rychlá návratnost investice
  • Nastavitelnost přes WIFI
  • Automatizovaná údržba veřejné zeleně

Kolik vody je potřeba pro závlahu trávníku u rodinného domu:
Srážky v ČR pokryjí zhruba 1/3 až 1/ 2 potřebného možství vody pro optimální růst trávníku.
Během vegetačního obdobi od jara do podzimu potřebuje trávník zhruba 25-40 l m2 za týden.

Automatické závlahové systémy jsou dnes ovládané přes nejmodernější technologie jako jsou WIFI či Bluetooth

A to nejen pro maximální pohodlí zákazníka, ale především také proto, že synchronizace a napojení jednotky na meteostanici zaručuje automatizované nastavení Vaší závlahy s ohledem na počasí a to vede k šetření vody.

Na druhou stranu v horkých parných dnech závlaha přidá procentuálně dle nastavení zákazníka tolik množství vody, kolik je potřeba. To zaručuje maximální rovnoměrnost a užitečnost Vaší závlahy.

Realizace

Automatický závlahový sýstém je vhodné instalovat již pří samotné výstavbě zahrady a přemýšlet o zdroji vody a vedení veškerého potrubi po zahradě. Tak aby se rozmýšlelo již při počátku o různých průchodkách pod chodníky, parkovacích stáních a jiných překážkách.Není ale žádný problém provést instalaci již do založené zahrady a to nejen trávníku, ale i různých záhonů, skleníků, veřejné zeleně apod.

Používáme ty nejmodernější stroje na realizace závlah a proto není problém ani s odřezem travního drnu a následném položení drnu zpět. To zaručí, že zrhuba 14 dní od dokončení realizace je trávník v předešlé formě

Automatické závlahové systémy sportovních ploch

Fotbalové hřiště

Realizujeme automatické zavlažovací systémy fotbalových hřišt při nejpoužívanějším řešení 16 postřikovačů po obvodu hřiště a 8 na středu.

Není problém ani pro velikostně atypické hřiště s návrhem a řešením závlahové systému přímo na míru, a tak dosažení té nejoptimálnější zálivky.

Pro optimalizování nákladů doporučujeme řešit zdroj vody akumulační nádrží.

Tenisové kurty

Zavlažování tenisových kurtů se nejčastěji řeší závlahou 6 postřikovačů na kurt při antukovém provedení a 8 postřikovačů na kurt při trávníkovém provedení hřiště pro optimalizaci rovnoměrnosti závlahy.
Na hlavní sestavě automatického závlahového systému lze provést odbočku pro vodovodní sloupky a tak můžete zavlažovat jedno hřiště automatickým zavlažovacím systémem a druhý kurt s hráčem, který je zvyklí skrápět hřiště pomocí hadice může tento úkon provádět současně se závlahou.
S postřikovačí I-25 HS a I-40 HS lze dosáhnout rovnoměrné zálivky tenisového kurtu během pouhé minuty.

Dále naše firma provádí instalaci automatických závlahových systému na golfových, baseballových a softbalových hřištích, jízdárnách pro koně a jiné druhy sportovních hřišť s požadavkem na automatický zavlažovací systém.

Doporučujeme:
Při čerpání vody z řeky doporučujeme předfiltraci, akumulační nádrž a osazení výkonného samonasávacího čerpadla.

Závlaha v zemědělství a pěstitelství

Závlahový systém zemědělských ploch se dá řešit zavlažovacími vozíky, nebo plně automatizovaným závlahovým systémem pro splněný těch nejvyšších standardů na závlahu.

Nemusí se jednat jen o zemědělské plochy, ale i o různé typy skleníků, truhlíku a podobných míst pro pěstování, či uchování rostlin v kontajnerech.

Naše firma je schopna realizovat zavlažování shora dolů, což je vhodné pro zavlažování rostlin v obchodních nebo zahradnických centrech, kdy jsou požadované vysoké nároky na závlahu a následnou kvalitu rostlin pro předpoklad úspěšného prodeje.

Závlahu je možno provést postřikovači, mikrozávlahou bodovou či kapkovací, úderovými postřikovači, zavlažovacími vozíky, mlžícími tryskami a dalšími typy zavlažování od společnosti Hunter.

Napište nám

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.