Zemní práce Plzeň

Výkopové práce

Provádíme výkopové a zemní práce v Plzni a okolí, výkopové práce provádíme rypadly o velikosti od 1t do 5tun. Mezi nejčastější práce patří hloubení a příprava podloží pro dešťové nádrže, které dodáváme a realizujeme na klíč. Ohledně dešťových jímek se postaráme o vše od osobní konzultace na místě až po realizaci a zprovoznění.

Modelace terénu

Nabízíme kompletní realizace terénních úprav. Ty můžou zahrnovat odstranění vegetace, vyrovnání terénu a či návoz nové zeminy (např. ornice), kterou máme naskladněnou. Postaráme se i o další úkony jako např. dopravy, odvozu a skládkovného.

Mlatové cesty Plzeň

Mlátové cesty jsou vhodné do zahrad, parků, lesoparků a dalších míst, kde je dobré zachovat přírodní a krajinný ráz.

Při výstavbě je vhodné cesty oddělit obrubou, která se postará o zpevnění mlátové plochy. Nejčastěji používané obruby jsou ocelová pásovina, kamenná dlažba, přírodní kámen, tvrdé dřevo či betonový obrubník.

U realizace je nutné vyhloubit jámu cca 25-30 cm tzv. kufr pro štěrkové podloží. Musí se počítat s odvozem vykopané zeminy, ale naopak i s návozem štěrkového podloží, který by měl pokrýt 2/3 kufru. U pochozích cest na štěrk přijde vrstva jemnějšího kameniva, ale u pojezdových se přikládá navíc ještě dynamická vrstva.

Mezi hlavní výhody mlatových ploch patří nízká realizační cena, vysoká propustnost vody a vzduchu a přírodní charakter.
V případě, že chcete konkrétní odstín kameniva, musíte najít vhodný kamenolom, kde se tento kamen těží. V okolí Plzně je na výběr z mnoho kamenolomů. Vždy však doporučujeme osobní návštěvu kamenolomu a vybrat požadovaný odstín.

Zabýváme se realizací a rekonstrukcí mlatových ploch. Pro individuální cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.