Trávníkové koberce Plzeň

Naše firma používá pouze trávníkové koberce Agro.
S toutou firmou máme dlouholeté zkušenosti a víme, že můžeme zaručit osvědčenou kvalitu. Firma Agro CS dodává trávníkové koberce i pro největší fotbalové stadiony u nás, kde je požadována ta nejvyšší kvalita travníkových koberců.

Objednávky

Trávníkové koberce jsou dodávány pouze na základě objednávky na našem e-shopu https://www.novaprofi.cz/travnikove-koberce/. Storno objednávky je možné 72 hodin před dodáním. Trávníkové koberce je nutné položit bezprostředně po dodání. Zjevné vady, které byly zjištěny při dodání zboží, musí být nahlášeny prodávajícímu ihned při převzetí zboží a musí být písemně zaznamenány na potvrzený dodací list či fakturu. V případě, že se tak nestane, neuzná prodávající pozdější reklamace. Prodávající ručí za dodané zboží do jeho převzetí kupujícím. Skryté vady je nutné nahlásit prodávajícímu nejdéle do 24 hodin od dodání zboží.

Závozy trávníkových koberců probíhají každý sudý pátek:

 • 19.5.2023
 • 2.6.2023
 • 16.6.2023
 • 30.6.2023
 • 14.7.2023
 • 28.7.2023
 • 11.8.2023
 • 25.8.2023
 • 8.9.2023
 • 22.9.2023
 • 6.10.2023
 • 20.10.2023 – Poslední závoz

Při objednávce 10 a více palet je možný sjednat individuální závoz.

Zahrada zelená do druhého dne

Trávníkový koberec je ideální volba při zakládání nových zahrad. Trávníkové koberce od AGRO profi jsou nahnojené speciálními dlouhopůsobícími hnojivy, a tak je trávník krásně sytě zelený po celou dobu vegetace.

Další nahnojení je vhodné provést až 1-2 roky po pokládce.

Zahrada zelená do druhého dne

Trávníkový koberec je ideální volba při zakládání nových zahrad. Trávníkové koberce od AGRO profi jsou nahnojené speciálními dlouhopůsobícími hnojivy, a tak je trávník krásně sytě zelený po celou dobu vegetace. Další nahnojení je vhodné provést až 1-2 roky po pokládce.

Pokládka trávníkového koberce

Samotná pokládka trávníkového koberce je velice jednoduchá, zvládnete ji sami, nebo Vám s pokládkou pomůžeme. Nejdůležitější je příprava podloží, poté jde vše od ruky.

Závlaha

U trávníkových koberců je velice důležitá zálivka a to zejména ihned po jeho pokládce. Trávník se musí zalévat intenzivně, aby se dobře prokořenil. Pro kvalitní zálivku poslouží automatický závlahový systém, který zaručí 100% rovnoměrnost zálivky, s hadicí nebo různými zahradními zavlažovači nikdy nedosáhnete rovnoměrné zálivky a v různých místech může trávník prosychat, nebo být naopak zavlažený moc. Co je u zálivky také velmi důležité, je to, že by se měla provádět v brzských ranních hodinách, a tak může přes celý den trávník vodu využívat. Nezavlažuje se ani přes den, ani ve večerních hodinách. Přes den by se mohl trávník spálit přes kapky vody na trávníku a v noci zase trávník vodu nevyužívá, a tak by se na něm mohli tvořit plísně a podobné trávníkové choroby. Pro více informací o závlaze nás můžete kontaktovat, rádí Vám vše vysvětlíme.

Technická data

výška trávníku 2,5 – 3 cm
vegetační vrstva 2 cm
rozměr role 189 x 53 x 2,5 cm (1 m2)
váha role 20 – 25 kg (v závislosti na vlhkosti)
váha palety cca 1 000 kg
množství na paletě 40 m2

Technická data

Festuca arundinacea / Kostřava rákosovitá – 70%
Poa pratensis / Lipnice luční – 20%
Lolium multiflorum / Jílek mnohokvětý – 10%

Napište nám

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.