Zahradní osvětlení

Váháte nad osvětlením své zahrady?

Zahradní osvětlení vylepší vzhled Vaší zahrady, ale také vám poskytne pocit bezpečí a zútulní váš zahradní prostor. Jedním z hlavních důvodů proč si pořídit venkovní osvětlení je, že dekorativně osvětlená zeleň se stává tahákem pozornosti.

S dobře navrženým osvětlením získáte útulný a příjemný prostor pro posezení s přáteli na zahradě neb jen k odpočinku s rodinou. Přečtěte si více o výhodách, které vám instalace zahradního osvětlení přinese.

5 důvodů, proč si pořídit zahradní osvětlení

Osvětlení záhonů u venkovního sezení.

Zahradní osvětlení rozšíří váš obytný prostor

Možnost užívat si noční zahradu jak bezpečným pohybem, tak i pouhým pohledem, je jedním z hlavních důvodů pro pořízení zahradního osvětlení. Zahradu tak proměníte v další obytný prostor. Který můžete využít v letních měsících k posezení s přáteli nebo v zimním období k pozorování z tepla vašeho domu.

Zajistí Vám bezpečný pohyb noční zahradou

Osvětlení na zahradě poskytuje bezpečnostní výhody v pozdních večerních hodinách. Osvětlením blízkého okolí domu, cest a schodů v zahradě s zajistíte bezpečný pohyb na noční zahradě.

Zahradním osvětlením blízkého okolí domu, cest a schodů.
Zahradní osvětlení se senzorem pohybu proti lupičům nebo vandalům.

Venkovní osvětlení zvýší ochranu vašeho pozemku

Osvětlení exteriéru domu a zahrady zvýší zabezpečení Vašeho pozemku, tím že může odradit lupiče nebo vandaly, znemožní jim tak nepozorovaný přístup. Je několik způsobu jak ochránit váš pozemek zahradním osvětlením. Svítidla s pohybovým senzorem nebo mohou být napojeny přímo na váš bezpečnostní systém, který v případě nežádoucí aktivity na pozemku může rozsvítit celou zahradu.

Zahradní osvětlení vylepší architekturu stavby

Správně nasvícený rodinný dům vylepší a podtrhne vzhled vaší nemovitosti, dokáže vyzdvihnout architekturu stavby a celkový dojem vašeho domu.

Nasvícením domu zahradním osvětlením dokážete vyzdvihnout architekturu vašeho domu.
Zahradní osvětlení Hunter-FX Luminaire nabízí široké spektrum ovládání od nastavení barev až po intenzitu světla.

Ovládání zahradního osvětlení

V dnešní době už je možné téměř cokoli, proto nikdy ovládání zahradního osvětlení nebylo jednoduší. Je mnoho způsobů jak se může ovládat zahradní osvětlení od pohybového senzoru až po ovládání pomocí chytrého telefonu.

Pro nejnáročnější uživatele je zahradní osvětlení od společnosti Hunter – FX Luminaire. Tyto produkty umožňují konfiguraci světel, od provedení, přes barevný odstín světel, barevné nastavení jednotlivých svítidel a jiné. Nabízí ovládání pomocí WI-FI, a tak můžete ovládat osvětlení z druhého konce světa.

Instalujeme pouze osvědčené zahradní osvětlení, které můžete ovládat soumrakovým čidlem, dálkovým ovladačem, či přímo z Vašeho telefonu přes Bluetooth. Osvětlení od Nizozemské společnosti Garden-lights.

Nebo pokud máte Automatický závlahový systém od společnosti HUNTER, můžete závlahu i zahradní osvětlení spravovat z jednoho místa.

Napište nám

Rádi vás navštívíme pro vytvoření cenové nabídky.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.